תרגום מסמכים משפטיים, חוזים, הסכמים, תצהירים, ועוד  

אנו מספקים שירותי תרגום למשרדי עורכי דין המובילים בישראל. רכשנו ניסיון של שנים רבות בטיפול במגוון מסמכים משפטיים מאתגרים037 contract, מתעודת לידה בסיסית לחוזים מורכבים בשילוב של שפות: מאנגלית לרוסית, מצרפתית לספרדית, מאנגלית לגרמנית מאנגלית לאיטלקית ועוד.
כל עוד יש מחסום שפה בין העמים והתרבויות, כך קיים הצורך בתרגום. בזמן שרבים מן השיחות, דיונים, צווים, סיפורים ודומיהם הועברו בין התרבויות בתרגום חופשי, ישנו תחום אחד בכל עם ושפה הדורש תשומת לב מדויקת לפרטים וטיפול קפדני – תרגום משפטי.
תרגום משפטי מצריך ידע מאוד ספציפי כי מינוח של טקסטים מסוג זה הוא מאוד מדויק ואין בו מקום לדו משמעויות. החוק מאוד קפדני לגבי דברים מסוימים, למשל, אופן הכתיבה והרלוונטיות שלו למקום.

  צור קשר  @    info@bestlegaltranslations.com     
טל.  1-800-20-30-34  טל.  03-5464116     פקס. 03-5212138

צור קשר להצעת צחירתרגום חוזים והסכמים, תקנון התאגדות, צווים משפטיים ועוד
תרגום משפטי מצריך ידע והתמחות בתחום על מנת להבטיח שהתרגום לשפת היעד יהיה ללא דו משמעויות : בין אם אתם זקוקים לתרגום חוזה, זימון לבית משפט או תביעות , אתם יכולים להיות בטוחים שהתרגום שתקבלו יהיה מדויק ונאמן למקור ב- 100 אחוזים.
מקצועיות בתרגום מסמך משפטי זה תהיה שווה כל אגורה בטווח הארוך.  שירותי מתרגם משפטי מקצועי יכולים למנוע מחברה, ארגון או בן אדם פרטי סיבוך משפטי אפשרי.
לפי בקשת הלקוח, ניתן לעשות אישור נוטריוני לתרגום.

תרגום מסמכים כלליים
ברוזמברג שירותי תרגום אנו לא מגבילים את עצמנו לעניינים משפטיים – נשמח לתרגם גם חוברות, דוחות, קורות חיים, אתרי אינטרנט ועוד. 
תרגומינו הם מעבר למדויקים וקפדניים בלבד. הם עומדים בסטנדרטים וציפיות של העסקים המקומיים ופקידים ממשלתיים. רמת מקצועיות, התמחות, השכלה כללית ונסיון רלוונטי של מתרגמים צריכים להתאים למורכבות הטקסט ולתחומו. מתרגמים מקצועיים הם קודם כל מחברים, המסוגלים ליצור טקסטים הכתובים בצורה טובה בשפת היעד.

בין אם מדובר בפרויקט חד פעמי או פרויקט מתמשך, תרגום של מסמכים כלליים או טכני, השירות המסופק יהיה באותה איכות גבוהה.צור קשר הצעת מחיר "רוזמברג שירותי תרגום"

תרגום חוזים והסכמים מעברית לאנגלית, תירגום חוזים והסכמים מצרפתית לאנגלית, לערמנית
תרגום חוזים והסכמים מרוסית לאנגלית, מספרדית לאנגלית, תירגום תעודות לאנגלית
,

תירגום חוזים והסכמים מאנגלית לעברית, מתרגמים חוזים מרוסית לעברית,
מתרגמים חוזים והסכמים מאנגלית לספרדית ולאיטלקית
 

גירסא להדפסה    שלח לחבר    Rss