תרגום מגרמנית לעברת - מעברית לגרמנית - מגרמנית לאנגלית

 

אם אתה תרגום משפטי לגרמנית מחפש תרגום מקצועי לגרמנית, אז הגעת למקום הנכון.
תחום המומחיות שלנו הוא תרגום משפטי ועסקי, לכלל עורכי דין, נוטריונים וחברות.
בנוסף, אנו מספקים תרגומים של טקסטים כלליים עבור לקוחות פרטיים.

 

צור קשר  @   info@bestlegaltranslations.com

טל. 1-800-20-30-34 טל. 03-5464116 פקס. 03-5212138
נחום רוזמברג – הירקון 256/4 – תל אביב – 6350403


"רוזמברג שירותי תרגום " הוא ספק מנוסה של שירותי תרגום מקצועיים מגרמנית ולגרמנית. במשך יותר מעשרים שנה משרדנו עובד עם תרגומים משפטיים בשפה הגרמנית עבור משרדי עורכי דין מובילים וארגונים ממשלתיים. המטרה שלנו היא לספק תרגומים העומדים בסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר.

מחקרים מראים כי גרמנית היא השפה המדוברת ביותר אחרי אנגלית והיא השפה המובילה כמעט בכל תחומי הפעילות. גרמניה היא המדינה המובילה בעולם העסקים והינה שותפת הסחר החשובה ביותר עבור כמעט כל אירופה ומדינות רבות מחוץ לאירופה, כאשר היא שותפת הסחר השלישית בגודלה של ארה"ב, אחרי קנדה ומקסיקו. גרמניה נמצאת במקום השני בעולם בתחום היצוא אחרי ארה"ב. מסיבות אלה, מדינות רבות זקוקות לתרגומים בשפה הגרמנית כדי לנהל את עסקיהן.


תרגום חוזה מגרמנית לאנגלית תרגום חוזה מגרמנית לעברית אם אתה נדרש לחתום על חוזה רכישת נדל"ן בשפה הגרמנית ורוצה להבין על מה אתה הולך להתחייב, או צריך תרגום מקצועי של קורות החיים שלך העשוי להשפיע על עתידך, אתה זקוק לתרגום מקצועי ומדויק ביותר – נשמח לעמוד לשירותך!

תרגום מסמכי ההגירה, כגון:
תעודות לידה, תעודות נישואין, רישיונות, מכתבי המלצה, הסכם שותפות, הסכם גירושין, הסכם ממון ועוד, תצהירים.תרגום מגרמנית לעברית, תרגום משפטי מגרמנית לעברית

חבר ITA
אנחנו חברים באגודת המתרגמים בישראל "ITA". אנו כפופים לכללי האתיקה והמקצועיות המבטיחים יושר, שמירה על סודיות ואחריות. ניסיון של מעל 20 שנה ומאגר לקוחות נרחב מעידים על היכולת המקצועית שלנו.

נשמח לענות על כל שאלה בטלפון: 03-5464116. אם ברצונך לקבל הצעת מחיר כתובה, נא לשלוח את המסמך לתרגום למייל הבא ונשמח לתת תשובה בהקדםinfo@bestlegaltranslations.com

צור קשר לקבלת הצעת מחיר לתרגום מגרמנית לעברית מעברית לגרמנית

@ info@bestlegaltranslations.com
טל. 1-800-20-30-34 טל. 03-5464116 פקס. 03-5212138
נחום רוזמברג – הירקון 256/4 – תל אביב – 6350403

תרגום מגרמנית לעברת - מעברית לגרמנית, תרגום משפטי מגרמנית לעברית,
תרגום משפטי מעברית לגרמנית, תרגום מסמכים כלליים מגרמנית לעברת - מעברית לגרמנית

תרגום מגרמנית לעברית, תרגום משפטי מגרמנית לעברית

גירסא להדפסה    שלח לחבר    Rss