"משרד רוזמברג תרגומים" מתמחה במתן שירותי תרגום משפטי למשרדי עו"דתרגום הסכם ממון לרוסית, לאנגלית
רוסית <> עברית מרוסית <> אנגלית, מאנגלית <> לרוסית

תרגום הסכם ממון ליפני נישואין 
הסכם ממון הוא בעצם חוזה שנעשה לפני נישואין וקובע מה יקרה עם רכוש, מזונות, צוואות ותגמולי ביטוח חיים במקרה של פירוק הנישואין.

info@bestlegaltranslations.com      צור קשר@         

טל.: 03-5464116  פקס.: 03-5212138
רוזמברג שירותי תרגום – הירקון 256/4 – תל אביב 63504

צור קשר להצעת מחירהביקוש להסכמים לפני נישואין נמצא במגמת העלייה. לפני עשרים שנה, פחות מאחוז אחד מזוגות שהתחתנו חתמו על הסכמים לפני נישואין. כיום, חוזה זה כבר לא נחשב לנחלתם הבלעדית של העשירים והמפורסמים, אלא הופך להיות הרבה יותר נפוץ. בדומה לכך שאנשים רבים קונים ביטוח חיים – אין זה אומר שהם הולכים למות בקרוב

כשאנשים שומעים על הסכמי ממון, הם בדרך כלל חושבים על אנשים מפורסמים. הדבר הגיוני - סלבריטאים, בין אם הם מתחתנים עם בני זוג "פשוטים" או מפורסמים אחרים, רוצים להגן על עושרם ונכסיהם במקרה של גירושין.
עם זאת, לא כל מי שחותם על הסכם הוא מפורסם או אפילו עשיר. הסכמי ממון נפוצים בשימוש כאשר יש ילדים או נכדים מנישואים קודמים ורוצים לוודא שהכסף והרכוש יישארו להם ולא למישהו אחר במקרה של גירושין או מוות.

הסכם ממון לפני נישואין עשוי לעזור אם אתה מעוניין באחד או יותר מהדברים הבאים:"משרד רוזמברג תרגומים" מתמחה במתן שירותי תרגום משפטי למשרדי עו"ד
• לשמור על כספים נפרדים
• להגן אחד על השני מחובות
• לדאוג לילדים מנישואים קודמים
• לשמור על הרכוש במשפחה

הביקוש להסכם ממון לפני נישואין נמצא במגמת העלייה. לפני עשרים שנה, פחות מאחוז אחד מזוגות שהתחתנו חתמו על הסכמים לפני נישואין. כיום, חוזה זה כבר לא נחשב לנחלתם הבלעדית של העשירים והמפורסמים, אלא הופך להיות הרבה יותר נפוץ.
בדומה לכך שאנשים רבים קונים ביטוח חיים – אין זה אומר שהם הולכים למות בקרוב.

אל תנסה לתרגם את החוזה בעצמך, גם אם שליטתך בשפה הזרה די טובה. מסמכים משפטיים נכתבים בשפה מאוד ספציפית ורוב הסיכויים שלא תוכל להבין את כל הדקויות הכרוכות בכך. לכן, רצוי לפנות למתרגם מקצועי לתרגם הסכם ממון.

לעתים קרובות אנו מקבלים בקשות לתרגום נוטריוני.
אם ברצונך לקבל חותמת נוטריון על המסמכים, נשמח לספק לך שירות זה.

בנוסף להסכמי ממון, חברת מתרגם עוסקת גם בתרגום תכתובת עסקית ודוחות שנתיים, קורות חיים,
תרגום מסמכים מאושרים ע"י נוטריון כגון תעודות לידה, תעודות נישואין, תעודות גירושין וכו '.

גירסא להדפסה    שלח לחבר    Rss