תרגום קורות חייםקורות חיים לאנגלית
תרגום מקצועי ואיכותי של קורות חיים ישקף במדויק את מה שרצית להעביר במסמך המקורי. תרגום קורות החיים יפתח עבורך את הדלת לשווקים חדשים והזדמנויות חדשות. תרגום קורות חיים הוא צעד חיוני בקידום הקריירה שלך בחו"ל
חשיבות התרגום של קורות חיים לאנגלית היא מכרעת -  אתה עלול להחמיץ הצעות עבודה בגלל קורות החיים שכתובים בצורה לא נכונה. מסמך זה מייצג אותך מבחינה מקצועית לכן חשוב לוודא שהכתיבה והתרגום יהיו מקצועיים ובאיכות הגבוהה ביותר.

קורות החיים הם בעצם כרטיס ביקור; חשוב מאוד שהם יהיו כתובים בצורה אטרקטיבית וידגישו הנקודות החשובות והרלוונטיות ביותר, כגון הישגים מקצועיים, הישגים אקדמיים, מומחיות, וכו '. מטרת קורות חיים היא להציג אותך כמועמד האידיאלי למשרה.

info@bestlegaltranslations.com

טל.: 03-5464116  פקס.: 03-5212138
רוזמברג שירותי תרגום – הירקון 256/4 – תל אביב 63504

קו"ח הם אחד המסמכים החשובים ביותר בזמן חיפוש עבודה. כיום כשיש תחרות גדולה וביקוש רב למשרות, קורות חיים הם הדרך להתבלט ולהצור קשר להצעת מחירבדיל את עצמך מהאחרים.
קורות חיים מוצלחים מסוגלים למשוך תשומת לבו של המעסיק הפוטנציאלי בפרק הזמן הקצר ביותר, ולשכנע אותו שאתה המועמד האידאלי לעבודה.
בדרך כלל החברות לא יכולות להקדיש הרבה זמן כדי לפגוש ולראיין כל אחד מהמועמדים; זכור כי  לבוחן קורות חיים של המועמדים יהיו רק 10 עד 30 שניות לזרוק מבט על המסמך, לכן קורות חיים צריכים להיות ברורים ותמציתיים וליצור רושם ראשוני טוב; , להכיל את כל הפרטים החשובים הרלוונטיים, אך לא ארוכים מדיי.  מכתב מקדים לקורות חיים הוא הזדמנות להדגיש את הכישורים שלך ובמיוחד את אלה המתאימים למשרה המבוקשת.

קורות חיים הם סיכום של הרקע אקדמי והחינוכי, הכולל תארים, תעודות ופרטים רלוונטיים אחרים. המסמך צריך להיות מאורגן בסדר כרונולוגי ולהקל על סקירת הקריירה מתחילתה עד היום.

שוק העבודה בימינו דינמי מאוד ומשתנה ללא הפסקה ומה שנחשב לחידוש לפני מספר שנים יכול להראות מיושן היום.
לכן רצוי לעדכן את קורות החיים מעת לעת ולהתאים אותם לכל תפקיד שאליו אתה מגיש בקשה.קורות חיים אינם צריכים לכסות את כל הקריירה, אלא להתאים למשרה הספציפית.
כל המידע הכלול במסמכים מטופל כמידע סודי.

תרגום קורות חיים מעברית לאנגלית, מרוסית לאנגלית, תרגום תעודות לימוד לאנגלית, מסמכים כללים לאנגלית,     


 

גירסא להדפסה    שלח לחבר    Rss