תרגום לצרפתית, תרגום משפטי לצרפתית, תרגום מסמך לצרפתיתתרגום משפטי מעברית לצרפתית, מצרפתית לעברית, מאנגלית לצרפתית

אנו מספקים תרגומים מקצועיים למשרדי עו"ד ולנוטריונים בשפה הצרפתית.

למתרגם יש חשיבות עצומה בימינו והוא מהווה גורם חיוני לקישור בין אנשים ועסקים ברחבי העולם. תרגום הוא תהליך מקיף ומורכב. בזמן העברת הטקסט משפה אחת לשנייה, המשמעות חייבת להישאר זהה – זוהי מטרתו האולטימטיבית של מתרגם מקצועי ואיכותי.
העלייה האחרונה בסחר בינלאומי בתקופת האינטרנציונליזציה הגדילה את הביקוש לשירותי תרגום משפטיים.

רשימת תרגום משפטי היא אינסופית: חוזים, תצהירים, תקנות, הסכמים, הצהרות ואישורים משפטיים, מסמכים טכניים התומכים בתביעה, דרכונים, תעודות פטירה, תעודות לידה, צוואות, מסמכי הגירה, תעודות נישואין, ייפוי כוח, תביעות, פסקי דין, מסמכי אימוץ, זימונים לבית משפט, הליכים משפטיים, נאמנויות, מסמכי שותפות, חוזי מכירה, הסכמי הפצה, מסמכי בוררות ועוד.
כל התרגומים המשפטיים לצרפתית נבדקים ועוברים הגהה קפדנית לפני מסירת התרגום.

  צור קשר  @ >     info@bestlegaltranslations.com    

טל. 1-800-20-30-34 טל. 03-5464116 פקס. 03-5212138
נחום רוזמברג – הירקון 256/4 – תל אביב – 6350403


צור קשר להצעת מחיר תרגום נוטריוני
תרגום מסמכים מצרפתית לעברית – מעברית / אנגלית לצרפתית של תעודות לידה, תעודות נישואין, דיפלומות, תעודות גירושין, אישורי משטרה ועוד.
ניתן לספק אישור נוטריוני לתרגום (המאשר את נכונות התרגום) ע"י נוטריון דובר צרפתית שפת אם + חותמת אפוסטיל (נותנת לגליזציה ומאמתת את חתימת הנוטריון).תרגום נוטריוני לצרפתית
תרגום תוכן אתרי אינטרנט
בעידן של גלובליזציה, כשפופולריות של אינטרנט עולה באופן מתמיד, אתר אינטרנט הוא כלי דינמי שיווקי כדי לרכוש ולשרת את הלקוחות. הדבר מאפשר להפוך את המידע, המוצרים והשירותים המוצעים לזמינים בקלות.

 אודות השפה הצרפתית
צרפתית הינה אחת השפות הנפוצות בעולם המדוברת ב-29 מדינות, ביניהן קנדה, שוויץ, בלגיה וקמרון. צרפתית היא שפה רומאנית (שם כולל לשפות האירופיות שמוצאן מהשפות האיטלקיות הקדומות בייחוד מהלטינית, כמו: איטלקית, צרפתית, ספרדית, פורטוגזית, רומנית) המדוברת כשפה רשמית בצרפת. דוברי צרפתית פזורים ברחבי העולם, כאשר המספר הרב ביותר מתגורר באפריקה פרנקופונית. כיום, בערך 29 מדינות דוברות צרפתית כשפה הרשמית שלהן והיא השפה הרשמית של כל משרדי האו"ם. בסביבות 129 מיליון או 26% מהאיחוד האירופי מדברים צרפתית, ול-72 מיליון מהם שפה זו היא שפת

 

   צור קשר   @ >   info@bestlegaltranslations.com      

טל. 1-800-20-30-34 טל. 03-5464116 פקס. 03-5212138
נחום רוזמברג – הירקון 256/4 – תל אביב – 6350403

 

תרגום משפטי מעברית לצרפתית, תירגום משפטי מאנגלית לצרפתית, תרגומים כלליים לצרפתית, ,תרגום משפטי מצרפתית לעברית   

גירסא להדפסה    שלח לחבר    Rss