תרגום משפטי, תרגום מסמכים משפטיים לאנגלית תרגום מסמכים משפטיים

משרד רוזמברג שירותי תרגום מספק שירותי תרגום למשרדי עורכי דין ונוטריונים

משרד רוזמברג שירותי תרגום הינו בעל ניסיון מוכח במתן פתרונות תרגום משפטי. מומחיות הצוות של רוזמברג שירותי תרגום, המורכב גם מעורכי דין מוסמכים, מאפשרת לספק תרגומים משפטיים איכותיים לחברות ומשרדי עורכי דין רבים ומוכרים.
יתרונות התרגום שלנו: צוות מתרגמים מוסמכים ומנוסים ישמחו לסייע לכם ולבצע תרגומים רב לשוניים, מדויקים ומהירים.   מסמכים חיוניים כגון חוזים דורשים את מלוא תשומת הלב ומומחיות כדי להבטיח תרגום משפטי מדויק.
תרגום חוזים מעברית לאנגלית , מעברית לרוסית, תקנון התאגדות, צווים משפטיים ועוד

צור קשר לקבלה הצעת מחיר @

   info@bestlegaltranslations.com    
  טל.  03-5464116     פקס. 03-5212138
רוזמברג נחום שירותי תרגום – הירקון 256/4 – תל אביב 6350403

צור קשר לקבלה הצעת מחיר רוזמברג שירותי תרגום של מסמכים משפטייםתירגום משפטי מצריך ידע והתמחות בתחום על מנת להבטיח שהתרגום לשפת היעד יהיה ללא דו משמעויות : בין אם אתם זקוקים לתרגום חוזה, זימון לבית משפט או תביעות , אתם יכולים להיות בטוחים שהתרגום שתקבלו יהיה מדויק ונאמן למקור ב- 100 אחוזים.
מקצועיות בתרגום מסמך משפטי זה תהיה שווה כל אגורה בטווח הארוך. שירותי מתרגם משפטי מקצועי יכולים למנוע מחברה, ארגון או בן אדם פרטי סיבוך משפטי אפשרי.
לפי בקשת הלקוח, ניתן לעשות אישור נוטריוני לתרגום.

קוד אתי – סודיות
מסמכים משפטיים מכילים מידע רגיש ושמירה על סודיות מוחלטת היא קריטית בתחום זה.
כחברים באגודת המתרגמים בישראל, משרד רוזמברג שירותי תרגום מחוייב לשמור על הסודיות ולציית לכללי האתיקה. עניין זה נמצא בראש העדיפויות שלנו לצד עבודה מקצועית ואיכותית.

אנו כפופים לקוד אתי למקצוע: “כמתרגם/ת, כמתורגמן/ית ו/או כעורך/ת, אני מודע/ת לכך שאני מהווה גשר להעברת רעיונות משפה אחת לאחרת ומתרבות אחת לרעותה, ולפיכך אני מחויב/ת לסטנדרטים גבוהים של ביצוע, התנהגות מוסרית, ושל התנהלות עסקית”   ITAITA

תרגום תעודת נישואין, תעודת לידה,  תרגומים כלליים
ברוזמברג שירותי תרגום אנו לא מגבילים את עצמנו לעניינים משפטיים – נשמח לתרגם גם חוברות, דוחות, קורות חיים, אתרי אינטרנט ועוד.
תרגומינו הם מעבר למדויקים וקפדניים בלבד. הם עומדים בסטנדרטים וציפיות של העסקים המקומיים ופקידים ממשלתיים. רמת מקצועיות, התמחות, השכלה כללית ונסיון רלוונטי של מתרגמים צריכים להתאים למורכבות הטקסט ולתחומו. מתרגמים מקצועיים הם קודם כל מחברים, המסוגלים ליצור טקסטים הכתובים בצורה טובה בשפת היעד.

בין אם מדובר בפרויקט חד פעמי או פרויקט מתמשך, תרגום כללי או טכני, השירות המסופק יהיה באותה איכות גבוהה.
תרגום מסמכים כלליים

תרגומים משפטי מעברית לאנגלית, תרגום משפטי מספרדית לאהנגלית, תרגום משפטי מאיטלקית לאנגלית, מרוסית לאנגלית, מפורטוגזית לאנגלית, מסמכים משפטיים וכלליים לאנגלית, תירגום תאודות לאנגלית     

גירסא להדפסה    שלח לחבר    Rss